کلاس خصوصی پی تی ای PTE در تهران – آمادگی آزمون و آموزش تکنیک های پی تی ای

کلاس خصوصی پی تی ای

کلاس خصوصی پی تی ای PTE در تهران

آمادگی آزمون و آموزش تکنیک های پی تی ای PTE

کلاس خصوصی پی تی ای PTE استاد اسدبیگی در تهران به صورت دوره فشرده آمادگی آزمون و با هدف آموزش تکنیک های آزمون پی تی ای آکادمیک برگزار می شوند.

با شرکت در این دوره و بهره گیری از متد آموزشی باکیفیت و پر بازده استاد اسدبیگی، موفقیت شما در آزمون پی تی ای PTE آکادمیک تضمین میشود.

استاد بهروز اسدبیگی با بیش از ده سال سابقه تدریس آزمون های بین المللی زبان انگلیسی شامل آیلتس IELTS، تافل TOEFL، جی آر ای GRE و پی تی ای PTE، و به کار گیری متد آموزشی منحصر به فرد خود در تدریس تکنیک های آزمون پی تی ای PTE، در مدت زمان کوتاهی شما را به نتیجه مورد نظرتان خواهد رساند.

جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط کلاس خصوصی پی تی ای PTE با شماره دفتر مرکزی گروه آموزشی اسدبیگی در زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۷۷۸۳۲۲۸۱

 

توضیحاتی در مورد آزمون:

آزمون پی تی ای PTE  آکادمیک (The Pearson Test of English Academic) توانایی شما را در مهارت های listening، reading، speaking و writing می سنجد. این آزمون به صورت کامپیوتری و طی یک جلسه سه ساعتی برگزار میشود

برای شرکت در این آزمون، شما باید به یکی از مراکز مورد تایید Pearson مراجعه کنید.

شما به یک کامپیوتر و یک هدست نیاز دارید تا به سوالات گوش داده، آنها را خوانده و به آن ها پاسخ دهید.

این آزمون شامل ۲۰ سوال مختلف است، از سوالات multiple choice  گرفته تا essay writing  و interpreting.

بخش های آزمون:

آزمون پی تی ای PTE دارای سه بخش است:

 

  • بخش Speaking و Writing همراه با هم (۷۷ الی ۹۳ دقیقه)

در این بخش، شما از نظر توانایی های رایتینگ و اسپیکینگ تست می شوید. برای اثبات توانایی تان، باید بتوانید به خوبی در یک محیط آکادمیکبه زبان انگلیسی صحبت کنید. باید پاسخ هایتان را به زبان انگلیسی آکادمیک با گرامر و املای صحیح بنویسید..

 

  • بخش Reading آزمون: (۳۲  الی ۴۱ دقیقه)

بخش دوم شامل ۱۵ الی ۲۰ سوال مستقل و یکپارچه است (به ترکیب آیتم ها ددر یک تست بستگی دارد). فرمت های متفاوت پاسخ ها، شامل multiple-choice، re-order paragraphs و fill in the blanks برای سنجش توانایی خواندن و نووشتن شما طراحی شده اند. از آنجایی که پی تی ای آکادمیک PTE Academic یک آزمون یکپارچه است، آیتمی که در این بخش از آزمون توسط شما تایپ می شود، به عنوان مهارت های نوشتاری writing شما نیز سنجیده میشود.

 

  • بخش Listening آزمون: (۴۵ الی ۵۷ دقیقه)

سوالات بخش سوم یا listening با توجه به فایل صوتی یا ویدئویی که به صورت خودکار پخش میشود، طراحی شده اند. هر فایل صوتی یا ویدئو فقط یک بار پخش میشود. پس به دقت گوش دهید. شما اجازه یادداشت برداری نیز دارید. خوشبختانه  با استفاده از کنترل بار، شما امکان تنظیم صدا را دارید.

 

جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط کلاس خصوصی پی تی ای PTE با شماره دفتر مرکزی گروه آموزشی اسدبیگی در زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۷۷۸۳۲۲۸۱

 


درباره ما

ielts-toefl-tehran

تدریس خصوصی و نیمه خصوصی تکنیک های آزمون های بین المللی آیلتس IELTS ، تافل TOEFL ، جی آر ای GRE، پی تی ای PTE و آموزش مکالمات تجاری و مکاتبات بازرگانی زبان انگلیسی در تهران.

۱ Comment

PTE آکادمیک پی تی ای چیست؟ نکاتی درباره آزمون PTE Academic نحوه ثبت نام، مراکز برگزاری، ساختار و هزینه آزمون PTE آکادمیک

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷ at ۲:۳۰ ق.ظ

[…] برای اطلاع از شرایط کلاس های خصوصی آمادگی آزمون PTE Academic … […]

Leave a Reply

ورود به انجمن

دسته‌ها

نوشته‌های تازه

error: شما اجازه کپی برداری از مطالب این سایت را ندارید