کلاس های آمادگی آزمون زبان استاد اسدبیگی در تهران

تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition دولینگو Duolingo آی تپ iTEP جی آر ای GREتضمینی استاد اسدبیگی در تهران

Search
Close this search box.

کلاس آنلاین آیلتس تافل و دولینگو​ استاد اسدبیگی

Search
Close this search box.
تافل هوم ادیشن تضمینی Edition Home iBT TOEFL

تافل Home Edition آنلاین هوم ادیشن TOEFL موفقیت تضمینی در آنلاین New TOEFL iBT

تافل هوم ادیشن Edition Home iBT TOEFL اخذ تضمینی مدرک و ثبت نام در آزمون تافل خانگی آنلاین، آشنایی با ساختار و نمونه سوالات

فهرست مطالب

تافل هوم ادیشن TOEFL iBT Home Edition‌ چیست؟

TOEFL iBT Home Edition تافل هوم ادیشن یا تافل خانگی TOEFL At Home همان آزمون تافل آی بی تی iBT است با این تفاوت که به جای مرکز آزمون، شما از خانه یا محل مورد نظر خود در این آزمون آنلاین شرکت می کنید و توسط یک proctor (ناظر) انسانی به صورت آنلاین نظارت می‌شود.

تافل آی بی تی آنلاین خانگی یا تافل هوم ادیشن مورد اعتماد و پذیرش دانشگاه های سراسر جهان است. جهت مشاهده دانشگاه هایی که تافل هوم ادیشن را می پذیرند کلیک کنید.

آیا مایل به اخذ تضمینی مدرک تافل هوم ادیشن هستید؟
در سال های گذشته صدها نفر از زبان آموزان ما موفق به کسب نمرات بالای ۱۰۰ در آزمون تافل هوم ادیشن شده اند. برای دیدن کارنامه ها و ویدئو رضایت متقاضیان قبلی ما کلیک کنید.
اگر به دنبال موفقیت تضمینی در آزمون تافل Home Edition هستید، اما فرصت کمی دارید و آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را ندارید، برای کسب نمره مورد نظر خود (بالای ۱۰۰) با ما تماس بگیرید:
02177832281 –  (پیام در واتس اپ 09199935612)
استاد اسدبیگی در طرح کمک در آزمون به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان در آزمون موفق شوید و نمرات دلخواه خود را کسب کنید.

آزمون TOEFL iBT® Home Edition در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۴ روز هفته در دسترس است و امکان تعیین وقت آزمون در ۲۴ ساعت پس از ثبت نام وجود دارد.

با وجود اینکه اجازه شرکت در این آزمون در ایران به متقاضیان داده نشده اما در صورت تمایل میتوانید برای رفع این مشکل با ما تماس بگیرید و از ایران در آزمون شرکت کنید.

قبل از ثبت نام در نسخه خانگی تافل یا تافل هوم ادیشن، مطمئن شوید که شرایط و فضای مناسب و تجهیزات لازم برای TOEFL Home Edition آماده کرده اید.

تجهیزات و الزامات محیطی برای آزمون آنلاین تافل هوم ادیشن در خانه

قبل از ثبت نام در تافل هوم ادیشن، باید بررسی کنید که کامپیوتر و اتاق یا محل آزمون شما شرایط زیر را دارند. اگر این شرایط را در روز آزمون نداشته باشید، نمی‌توانید در آزمون تافل هوم ادیشن شرکت کنید و بازپرداخت یا زمان‌بندی مجدد رایگان دریافت نمی‌کنید (هزینه ثبت نام شما برگشت داده نمی شود).

کامپیوتر

۱- کامپیوتر رومیزی (Desktop) یا لپ تاپ (Laptop)؛ شما نمی توانید از تبلت یا دستگاه تلفن همراه استفاده کنید

۲- فقط یک مانیتور یا صفحه نمایش مجاز است؛ مانیتورهای متعدد یا دو صفحه نمایش مجاز نیستند.

۳- سیستم عامل تایید شده، که باید دارای مجوز باشد. نسخه های بدون مجوز یا حالت آزمایشی مجاز نیستند:

PC: سیستم عامل ویندوزWindows®، نسخه ۱۰ یا ۸

مک MAC®: Mac OS X® 10.5 یا بالاتر (10.13 High Sierra توصیه می شود)

مرورگر کروم Chrome™ یا فایرفاکس  Firefox®

دانلود مرورگر و بررسی تجهیزات مرورگر

 ETS Secure Test Browser را روی سیستمی که با آن آزمون تافل آنلاین خانگی خواهید داد دانلود و نصب کنید. برای نصب کامل مرورگر، فایل را پس از دانلود اجرا کنید. با مشاهده پیام زیر می توانید مرورگر را ببندید:

 “Success! You have installed the ETS secure test browser.”

جهت دانلود نسخه ویندوز اینجا کلیک کنید. اگر پیام خطایی دریافت کردید، لطفاً این مراحل عیب‌یابی را دنبال کنید: Troubleshooting

جهت دانلود نسخه مک اینجا کلیک کنید

ProctorU® Equipment Check  را از کامپیوتری که برای آزمایش استفاده می کنید، اجرا کنید.

اگر نتوانستید تجهیزات را بررسی کنید، باید قبل از روز آزمون هر گونه مشکل را برطرف کنید. نمایندگان لایو ProctorU برای کمک در دسترس خواهند بود.

فایروال های کامپیوتر شما و برنامه های امنیتی می توانند با نرم افزار آزمون تافل هوم ادیشن TOEFL iBT Home Edition تداخل داشته باشند. اگر با این مشکل مواجه شدید، ممکن است لازم باشد قبل از آزمون چنین برنامه هایی را غیرفعال یا پیکربندی مجدد کنید.

بلندگو

 برای شنیدن صدای پروکتور از یک بلندگوی داخلی یا خارجی استفاده کنید. اجازه استفاده از هدست یا ایرفون را ندارید.

میکروفون

 از یک میکروفون داخلی یا خارجی که بخشی از هدست نیست برای برقراری ارتباط با پروکتور استفاده کنید.

دوربین

می تواند یک دوربین داخلی در رایانه یا یک وب کم جداگانه باشد. دوربین باید قابلیت جابجایی داشته باشد تا نمای 360 درجه از اتاق، از جمله سطح میز شما را به پروکتور یا ناظر نشان دهد.

محیط و فضای آزمون تافل هوم ادیشن

حریم خصوصی

در طول آزمون باید در اتاقی تنها باشید و هیچ کس دیگری وارد نشود.

برخی میپرسند که آیا امکان شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن در فضای عمومی مانند پارک، کافی نت یا رستوران امکان پذیر است؟‌ پاسخ خیر است و اجازه شرکت در چنین فضاهایی را ندارید.

قبل از شروع آزمون تافل خانگی هوم ادیشن باید تمام درهای اتاق را ببندید.

میز و نشیمن

کامپیوتر و صفحه کلید شما باید روی میز یا سطحی مثل میز باشد.

میز و صندلی خود را طوری قرار دهید که درب اتاق تان برای پروکتور قابل مشاهده باشد. ممکن است پروکتور از شما بخواهد که این کار را در هنگام  check in انجام دهید. میز و اطراف آن باید از همه مواردی که برای استفاده در طول آزمایش تایید نشده اند، از جمله تلفن همراه (به استثنای مواردی که برای چک کردن استفاده می شود)، دوربین ها، یادداشت ها و مواد مطالعه پاک باشد. نیازی به حذف مبلمان و دکوراسیون اتاق نیست.  شما باید روی یک صندلی استاندارد بنشینید. اجازه نشستن یا دراز کشیدن روی تخت، کاناپه یا صندلی غیر استاندارد ندارید. خوردن غذا و نوشیدنی در طول آزمون تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition ممنوع است.

لباس و ظاهر

گوش‌ها و صورت شما باید در طول آزمایش قابل مشاهده باشند و توسط مو، کلاه یا موارد دیگر پوشانده نشوند. در صورتی که گوش های شما در حین آزمایش قابل مشاهده باشند، داشتن حجاب مجاز است. ماسک صورت را نمی توان در هنگام ورود یا هر بخشی از جلسه آزمایش در خانه استفاده کرد. برای آزمون خود لباس مناسب بپوشید. شما از طریق دوربین توسط ناظر یا پروکتور نظارت خواهید شد و عکس شما با مؤسساتی که امتیازات شما را دریافت می کنند به اشتراک گذاشته می شود. قبل از مراجعه به امتحان، باید تمام هدفون، ساعت هوشمند، ماسک صورت، جواهرات، گیره‌های کراوات، دکمه‌های سرآستین، گیره‌های تزئین شده، شانه‌ها، کمربند، هدبند و سایر لوازم جانبی مو را بردارید. نیازی نیست حلقه های ازدواج و نامزدی را بردارید.

یادداشت برداری

به علت مسائل امنیتی نمی توانید روی کاغذ معمولی یادداشت برداری کنید. برای یادداشت برداری می توانید از یکی از موارد زیر استفاده کنید:

یک تخته وایت برد دستکتاپ کوچک با ماژیک، خودکار یا مداد قابل پاک کردن

یک ورق کاغذ داخل محافظ ورق شفاف، با ماژیک قابل پاک کردن

در پایان تست، باید به پروکتور نشان دهید که تمام یادداشت ها پاک شده اند.

اگر به دنبال موفقیت تضمینی در آزمون تافل Home Edition هستید، اما فرصت کمی دارید و آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را ندارید، برای کسب نمره مورد نظر خود (بالای ۱۰۰) با ما تماس بگیرید:
02177832281 –  (پیام در واتس اپ 09199935612)
برای دیدن کارنامه ها و ویدئو رضایت متقاضیان قبلی ما کلیک کنید
استاد اسدبیگی در طرح کمک در آزمون به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان در آزمون موفق شوید و نمرات دلخواه خود را کسب کنید.

ثبت نام آزمون تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition

 با اینکه امکان انجام آزمون تافل هوم ادیشن در ۶ روز از هفته امکان پذیر است، با اینحال زمان بندی برای ثبت بسیار مهم است، زیرا زمان های آزمون می توانند به سرعت پر شوند!

برای ثبت نام در آزمون تافل آنلاین خانگی توجه داشته باشید که:

*** تاریخ آزمونی را انتخاب کنید که حداقل ۲ تا ۳ ماه قبل از اولین مهلت شما باشد.

*** تقریبا ۴ ماه قبل از تاریخ آزمون مورد نظر خود، ثبت نام کنید.

قبل از ثبت نام

** اینجا کلیک کنید و با هزینه ها، روش‌های پذیرفته‌شده پرداخت و راه های پرداخت هزینه آزمون تافل هوم ادیشن آشنا شوید.

** اطمینان حاصل کنید که نامی که هنگام ثبت نام استفاده می کنید دقیقاً با نام موجود در کارت شناسایی که در روز آزمون ارائه می دهید مطابقت دارد. برای اطلاعات بیشتر روی لینک های الزامات کارت شناسایی و نامی که استفاده می کنید مراجعه کنید.

** مطمئن شوید که الزامات، تجهیزات و محیط را برای آزمون TOEFL Home Edition بررسی کرده و برآورده می‌کنید.

** سازمان ETS متعهد به ارائه خدمات به داوطلبان دارای معلولیت یا نیازهای مرتبط با سلامت است. برای دانلود فرم های لازم و کسب اطلاعات در مورد امکانات موجود و مراحل ثبت نام روی لینک امکانات متقاضیان دارای معلولیت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام تافل هوم ادیشن

ساده ترین راه برای ثبت نام با اکانت ETS شما است، اما می توانید از طریق تلفن یا پست نیز ثبت نام کنید.

ثبت نام با اکانت ETS:

راحت ترین و سریع ترین راه ثبت نام در آزمون آنلاین تافل هوم ادیشن از طریق اکانت یا حساب کاربری ETS است.

برای ایجاد حساب کاربری وارد لینک زیر شوید:

ایجاد حساب کاربری در ETS

 پس از ورود به لینک بالا فرمی را مشاهده می کنید که باید اطلاعات شخصی خود را وارد آن کنید. تمام اطلاعات را دقیقاً همانطور که در کارت شناسایی شما نشان داده شده است وارد کنید. سپس یک نام کاربری و رمز عبور برای خود ایجاد کنید و سابمیت کنید.

روش آزمون خود را از بین آزمونهای تافل iBT، تافل آی بی تی هوم ادیشن Home Edition  یا نسخه کاغذی تافل iBT® انتخاب کنید.

یک مکان، تاریخ و زمان انتخاب کنید

مراحل باقی مانده را تمام کنید، موسسات دریافت کننده نمره خود را انتخاب کنید، آزمون را خریداری کنید و هزینه آزمون را بپردازید. حالا ثبت نام خود را تکمیل کرده اید!

هنگام ثبت نام

قبل از اینکه بتوانید برای تاریخ آزمون ثبت نام کنید، باید حداقل یک فرم شناسایی وارد کنید. نامی که هنگام ثبت نام استفاده می کنید باید دقیقاً با شناسه ای که در روز آزمون استفاده می کنید مطابقت داشته باشد.

می‌توانید هزینه آزمون تافل هوم ادیشن خود را با استفاده از کارت اعتباری/دبیت (American Express®، Discover®، JCB®، China Union Pay®، Diners Club®، Mastercard®، RuPay® یا VISA®) یا یکی از سایر روش‌های پرداخت تأیید شده پرداخت کنید. .

فقط تا ۲ روز قبل از تاریخ آزمون می توانید به صورت آنلاین ثبت نام کنید. هزینه تأخیر (۴۰ دلار آمریکا) از ۷ روز قبل از آزمون اعمال می شود.

اگر به دلیل ناتوانی یا نیازهای مرتبط با سلامتی درخواست accommodations می کنید، نمی توانید از طریق حساب ETS خود ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام تافل هوم ادیشن

پس از تکمیل ثبت نام آنلاین، یک ایمیل تأیید با تاریخ آزمون تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition، زمان شروع و ….. دریافت خواهید کرد. این اطلاعات از طریق اکانت ETS شما نیز در دسترس است. برنامه ریزی کنید که یک روز قبل از آزمون وارد حساب کاربری خود شوید تا مطمئن شوید که هیچ یک از جزئیات ثبت نام تغییر نکرده است (به عنوان مثال، زمان یا ….).

نکات قبل از شروع جلسه آزمون تافل هوم ادیشن  Home Edition

محل آزمون خود را آماده کنید

** قبل از شروع جلسه آزمون TOEFL iBT® Home Edition ، مطمئن شوید که تجهیزات کامپیوتر و اتاق آزمون شما به درستی آماده شده است و چیزهایی را که نیاز دارید جمع آوری کنید.

** یک بار تجهیزات ProctorU®  را کاملا بررسی کنید و قبل از آزمون، مشکلات را برطرف کنید. همه مسائل باید قبل از زمان شروع آزمون شما حل شود.

** تمام مرورگرها و برنامه هایی را که برای آزمایش مورد نیاز نیستند، ببندید. این می تواند به جلوگیری از مشکلات پهنای باند در حین آزمایش کمک کند.

**اطمینان حاصل کنید که سایر دستگاه‌های خانه شما که از اینترنت استفاده می‌کنند کار نمی‌کنند.

** مواد مورد نیاز برای جلسه آزمون خود را جمع آوری کنید. (کلیه مواد دیگر ممنوع است.)

 – پاسپورت یا کارت شناسایی قابل قبول دیگر

– لوازم قابل قبول یادداشت برداری، مانند تخته وایت برد یا ورق شفاف پلاستیکی، که می توان آنها را جلوی دید ناظر پاک کرد.

– تلفن همراه یا آینه دستی برای ورود

 ** اطمینان حاصل کنید که منطقه آزمایش شما تمام الزامات محیطی را برآورده می کند، از جمله:

– اتاق ساکت و روشن است.

– میز و اطراف آن مشخص است.

– میز و صندلی شما طوری قرار گرفته اند که درب اتاق برای نگهبان قابل مشاهده باشد.

** مطمئن شوید که لباس مناسب می پوشید و گوش ها و صورت شما در معرض دید ناظر قرار می گیرد. از پوشیدن هر گونه جواهرات یا لوازم جانبی دیگر خودداری کنید. ماسک صورت را نمی توان در حین ورود یا هر بخشی از آزمون در خانه پوشید.

فرآیند check-in در تافل هوم ادیشن

** فرآیند check-in چک این برای TOEFL iBT® Home Edition تقریباً ۲۰ دقیقه طول می کشد.

** در زمان قرار ملاقات خود، روی لینک “شروع آزمون” در ایمیل تایید قرار خود کلیک کنید. شما تا ۱۲ دقیقه پس از زمان برنامه ریزی شده فرصت دارید تا ورود خود را آغاز کنید. اگر تا آن زمان اعلام حضور نکرده باشید، آزمون شما لغو می شود و هزینه شما مسترد نمی شود.

“شروع جلسه” را انتخاب کنید.

** مراحل احراز هویت را که شامل نشان دادن شناسه خود به پروکتور است، کامل کنید. نام روی شناسه شما باید با نام حساب ETS شما مطابقت داشته باشد.

** پروکتور قوانین امتحان را بررسی می کند و درخواست دسترسی به صفحه نمایش کامپیوتر شما را برای اهداف نظارتی می کند.

** ناظر از شما می خواهد که از یک آینه دستی یا تلفن همراه برای نشان دادن صفحه نمایش رایانه خود استفاده کنید.

** ناظر از شما می خواهد که دوربین را بر روی کامپیوتر خود حرکت دهید تا نمای 360 درجه از اتاق، از جمله سطح میز شما، و هر مکان دیگری در اتاق که ممکن است محافظ بخواهد بازرسی کند، نشان دهد.

** پروکتور مرورگر تست ETS را راه اندازی می کند و شناسه و رمز عبور ETS را برای دسترسی به آزمون وارد می کند.

نکاتی که باید در طول آزمون تافل خانگی آنلاین رعایت نمود

هنگام شرکت در TOEFL iBT® Home Edition حتماً از تمام قوانین آزمون پیروی کنید.

اگر این کار را نکنید، آزمون شما می تواند لغو شود و هزینه شما مسترد نخواهد شد.

** در هیچ زمانی در طول آزمون، از جمله استراحت 10 دقیقه ای، از مواد غیرمجاز، از جمله دستگاه های تلفن همراه، یادداشت های از پیش نوشته شده یا کتاب های درسی استفاده نکنید.

** هر نوع دستگاه ضبط شخصی اکیداً ممنوع است.

** قبل از آزمون باید هر نرم افزار اشتراک گذاری صفحه یا دسترسی از راه دور را غیرفعال کنید. در طول آزمون باید غیرفعال بماند. مطمئن شوید که نرم افزار به طور خودکار در طول آزمون باز نمی شود.

** با هیچ کس غیر از ناظر آزمون ارتباط برقرار نکنید.

** از هدست استفاده نکنید!

** بعد از بخش Listening تافل هوم ادیشن یک استراحت ۱۰ دقیقه ای وجود دارد که می توانید صندلی خود را ترک کنید. باید سر وقت برگردید.

** در پایان آزمون، می توانید نمرات غیر رسمی بخش Reading و Listening را مشاهده کنید. سپس این گزینه را خواهید داشت که نمرات خود را گزارش یا لغو کنید.

تعامل با پروکتور

** در طول آزمون، ناظر شما (از طریق دوربین فیلمبرداری) و صفحه کامپیوتر شما را زیر نظر می گیرد تا مطمئن شود که تمام مراحل آزمایش را دنبال می کنید.

 ** مطمئن شوید که در تمام طول آزمون کاملا در دید ناظر باشید. حرکات مشکوک می تواند آزمون شما را باطل کند.

**‌ اگر در طول آزمایش نیاز به تماس با ناظر دارید، برای جلب توجه آنها صحبت کنید و/یا از چت LogMeIn استفاده کنید. ممکن است ۳۰ تا ۶۰ ثانیه طول بکشد تا ناظر پاسخ دهد. اگر سرپرست سعی کند با شما چت کند، جغد آبی بالا و پایین خواهد پرید.

**** مشکلات فنی دارید؟

اگر در حین تست با مشکل فنی مواجه شدید، با صدای بلند صحبت کنید و برای دوربین دست تکان دهید.

اگر اتصال اینترنت شما به طور لحظه ای قطع شد، پس از بازیابی اتصال به طور خودکار به Proctor  متصل می شوید. اگر امتحان شما دوباره باز شود، ناظر شما این کار را برای شما انجام خواهد داد. اگر نمی توانید دوباره وصل شوید و با پروکتور صحبت کنید، با ProctorU® با شماره +1-855-772-8678  برای کمک تماس بگیرید. برای دریافت نکات بیشتر، حتما ویدیوی Getting Assistance  ای تی اس را تماشا کنید.

کل جلسه آزمون شما توسط ProctorU ضبط می شود و توسط یک ناظر انسانی نظارت می شود و عکس شما گرفته می شود. عکس شما از جلسه آزمون به عنوان بخشی از گزارش نمره تافل iBT شما با موسسات به اشتراک گذاشته خواهد شد.

شکایات در مورد مدیریت آزمون

اگر در مورد امکانات آزمون، کارکنان مرکز آزمون یا ProctorU شکایتی دارید، حداکثر ۵ روز پس از تاریخ آزمون خود به TOEFL@ets.org ایمیل بزنید. حتما موارد زیر را لحاظ کنید:

– نامی که هنگام ثبت نام استفاده کردید

– شماره ثبت

– تاریخ آزمون

– شهر و کشوری که در آن آزمون شرکت کرده اید.

عیب یابی مسائل و مشکلات فنی در آزمون تافل هوم ادیشن

برای دریافت اطلاعات در این مورد به لینک های زیر مراجعه کنید:

اگر در بررسی تجهیزات ProctorU® شکست بخورم چه می‌شود؟

اگر نمی‌توانید مشکلات را خودتان حل کنید، با استفاده از فرم تماس در پایین صفحه “بررسی تجهیزات با ProctorU “ تماس بگیرید. تکنسین های Live Help Desk برای کمک به شما در دسترس هستند.

اگر درست قبل از شروع آزمایشم مشکلی داشته باشم، چه؟

از طریق موارد زیر به پروکتور اطلاع دهید:

Live Chat

یا

Phone: +1-855-772-8678

اگر مشکل فنی داشته باشم و زمان شروع کارم طول بکشد چه؟

این بر مدت زمانی که برای تکمیل آزمون دارید تأثیری نخواهد داشت. تایمر آزمون شما تا زمانی که پروکتور رمز عبور را وارد نکند شروع نمی شود.

اگر در حین آزمایش مشکل فنی داشته باشم چه می شود؟

اگر در حین آزمون تافل هوم ادیشن مشکل فنی دارید، صحبت کنید و برای جلب توجه استاد دست تکان دهید. اگر هنوز به اینترنت دسترسی دارید اما از آزمون قطع شده‌اید، از طریق چت LogMeIn به سرپرست اطلاع دهید. نماد چت (یک جغد آبی) را می توان در تسک بار کامپیوتر شخصی و در نوار منو برای Mac® یافت.

اگر در حین آزمون TOEFL home edition اینترنت را از دست بدهم چه؟

اگر اتصال اینترنت خود را به طور لحظه ای قطع کنید، پس از بازیابی اتصال به طور خودکار به Proctor  متصل می شوید. اگر امتحان شما دوباره باز شود، سرپرست شما این کار را برای شما انجام خواهد داد. اگر نمی‌توانید از طریق چت LogMeIn با Proctor ارتباط برقرار کنید و با او صحبت کنید، برای کمک با ProctorU با شماره  +1-855-772-8678 تماس بگیرید.

دریافت و ارسال نمرات تافل آنلاین هوم ادیشن

نمرات آزمون تافل هوم ادیشن شما ۱۰ روز بعد از انجام آزمون در حساب کاربری ETS شما در دسترس خواهد بود.

زمانی که نمرات شما در دسترس باشد، از طریق حساب ETS ایمیلی دریافت خواهید کرد و می توانید به صورت آنلاین به حساب خود دسترسی داشته باشید

نمرات شما به مدت ۲ سال معتبر است، بنابراین ممکن است بخواهید یک نسخه PDF از گزارش نمره آزمون گیرنده خود را از حساب خود دانلود و چاپ کنید.

گزارش‌های نمرات شما به صورت فایل PDF ۲ روز پس از دریافت الکترونیکی نمرات برای دانلود آماده هستند.

گزارش نمرات برای ۴ موسسه دریافت کنند نمره تافل شما رایگان است و در صورت نیاز به ارسال برای موسسات بیشتر به ازای هر موسسه باید ۲۰ دلار آمریکا بپردازید. تا ساعت ۱۰ روز قبل از آزمون دریافت‌کنندگان گزارش نمرات خود را از طریق حساب ETS اضافه یا حذف کنید.

اگر به دنبال موفقیت تضمینی در آزمون تافل Home Edition هستید، اما فرصت کمی دارید و آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را ندارید، برای کسب نمره مورد نظر خود (بالای ۱۰۰) با ما تماس بگیرید:
02177832281 –  (پیام در واتس اپ 09199935612)
برای دیدن کارنامه ها و ویدئو رضایت متقاضیان قبلی ما کلیک کنید
استاد اسدبیگی در طرح کمک در آزمون به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان در آزمون موفق شوید و نمرات دلخواه خود را کسب کنید.

ساختار آزمون تافل هوم ادیشن

کل آزمون حدود ۳ ساعت طول می کشد تا تکمیل شود، اما باید برای ۳ ساعت و نیم برنامه ریزی کنید و ۳۰ دقیقه برای ورود به اتاق و Check-in وقت بگذارید.

فرمت آزمون تافل دارای چهار بخش است شامل:

Reading، Listening، Speaking و Writing

هر بخش دارای محدودیت زمانی است:

بخش گفتاری Speaking:‌

۱۷ دقیقه

بخش نوشتاری Writing:

۵۰ دقیقه

بخش خواندن Reading:

۵۴ الی ۷۲ دقیقه

بخش شنیداری Listening:

۴۱ الی ۵۷ دقیقه

ساختار آزمون تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition Writing

بخش ریدینگ تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition Reading

ریدینگ اولین بخش آزمون خانگی تافل است. با فرض اینکه یک بخش ریدینگ تافل با اندازه استاندارد دریافت کنید، این بخش دارای سه قسمت است، ۵۴ دقیقه طول می کشد و شامل ۳۰ سوال (۱۰ سوال در هر قسمت) خواهد بود. در غیر این صورت، تعدادی سؤال آزمایشی اضافی، (۴۰ سؤال و محدودیت زمانی ۷۲ دقیقه (به عبارت دیگر، یک قطعه Reading اضافی و مجموعه سؤال دریافت خواهید کرد.

به خاطر داشته باشید که این قطعات نسبتا طولانی هستند و در حدود ۷۰۰ کلمه طول دارند. برای درک نیازی به دانش قبلی در علم، تاریخ، هنر و غیره نخواهید داشت. با این حال، آشنایی با رایج ترین موضوعات ریدینگ تافل  (تاریخ، هنر، زیست شناسی، روانشناسی و …) به شما کمک می کند تا در این بخش اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

جهت مشاهده استراتژی و نکات مهم افزایش نمره ریدینگ Reading کلیک کنید

انواع سوالات ریدینگ تافل:

سوالات بخش ریدینگ تافل به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

چند گزینه ای multiple choice

هر قطعه ریدینگ تافل دارای ۱۰ سوال است و ۸ سوال اول همیشه چند گزینه ای خواهند بود. این سوالات تافل ریدینگ چند گزینه ای شامل یک سوال کوتاه است که به دنبال آن چهار گزینه داده می شود که یکی از آنها صحیح است. با این حال، در این الگوی ساده و منسجم، انواع مختلفی از سوالات ریدینگ تافل را خواهید یافت.

درج جمله sentence insertion

در هر مجموعه سوالات تافل ریدینگ تنها یک سوال درج متن وجود دارد و معمولا سوال نهم (دوم به آخر) این مجموعه خواهد بود. فرمت آزمون تافل در مورد مجموعه سوالات Reading  کاملاً قابل پیش بینی است!

برای سؤالات درج متن، یک جمله کاملاً جدید به شما نشان داده می شود، جمله ای که در متن نیست. در رابطه با آن جمله جدید، تعدادی مربع را در یکی از پاراگراف های متن خواهید دید. هر مربع نشان دهنده یک مکان است که می توانید جمله را در آن قرار دهید. اگر تصویر کردن آن کمی دشوار به نظر می رسد، نگران نباشید – این تصویر زیر به شما این حس را می دهد که مربع ها در این قسمت چگونه به نظر می رسند:

Caravaggio definitively. The canvas underwent a number of treatments. [◙] It was X-rayed and scanned with an infrared light. The cracks on the surface of the painting (known in the industry as “craquelure”) were studied. [◙] Furthermore, The Taking of Christ underwent much analysis by art historians, who studied the form and color in the painting to determine its authenticity. [◙] For example, Caravaggio never used sketches to set up the composition of his paintings. [◙] Instead, he made marks with the end of his brush as he painted—marks that can still be visible today

سوالات reading-to-learn

در حالی که سوالات چند گزینه ای و درج متن تافل هوم ادیشن هر کدام یک پاسخ صحیح دارند، سوالات Reading-to-Learn ۳ تا ۵ پاسخ صحیح دارند.

دو نوع سؤال reading to learn وجود دارد: خلاصه نثر prose summary یا دسته بندی نثر prose categorization.

در سؤالات خلاصه نثر، یک جمله مقدماتی برای خلاصه ای از متن ارائه می شود. در زیر آن پنج جمله به شما نشان داده می‌شود و باید سه جمله یا گزینه را انتخاب کنید که مهم ایده‌ها را از قسمت ریدینگ تافل به عنوان یک کل توصیف  می‌کنند. برخی از گزینه‌های پاسخ به خلاصه تعلق ندارند زیرا ایده‌هایی را بیان می‌کنند که در متن ارائه نشده‌اند یا جزئیات جزئی در متن هستند. برای مثال:

Research using animal medical testing has been conducted for thousands of years and has contributed to major medical achievements.

Dr. Jonas Salk created the polio vaccine while testing infected rhesus monkeys.
Some opponents say that animal medical testing is cruel to the animals and should be regulated or banned.
The UK’s Cruelty to Animals Act 1876 was the first law to create controversy regarding animal testing.
In medical research, the effects of the treatments being tested should be isolated from other environmental factors.
The debate surrounding animal testing has persisted for many years and continues to this day.
The historical advantages of animal testing have been significant enough that the practice has continued in spite of criticism.

در سؤالات دسته بندی نثر، فهرستی از عبارات به شما داده می شود و باید آن عبارات را با چیزی که توصیف می کنند مطابقت دهید. برای مثال

جدول زیر را با نشان دادن اینکه کدام عبارات آبله مرغان و کدام زونا را توصیف می کنند، کامل کنید. دو گزینه پاسخ استفاده نخواهد شد.

Chickenpox – 2 answers


Shingles – 2 answers


Answer Choices

Public vaccination campaigns against it began in the 1970s
It is a serious, lingering illness.
Infection primarily occurs as a result of close contact with infected rashes.
It negatively affects the nervous system.
If was considered an irksome but relatively harmless ailment.
There is confusion as to exactly what virus causes it.

بخش لیسنینگ تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition Listening

الگوی قابل پیش بینی زیادی برای لیسنینگ تافل وجود ندارد. یک بخش استاندارد لیسنینگ تافل دارای ۲۸ سوال و ۴۱ دقیقه (۳ سخنرانی، ۲ مکالمه) خواهد بود، در حالی که یک بخش طولانی تر که شامل سوالات آزمایشی است شامل ۳۹ سوال و به مدت ۵۷ دقیقه (۴ سخنرانی، ۳ مکالمه) خواهد بود. کلیپ های صوتی مکالمه معمولاً ۲ تا ۲.۵ دقیقه طول می کشند، در حالی که کلیپ های صوتی سخنرانی بین ۵ تا ۵.۵ دقیقه طول می کشند.

 انواع سوالات لیسنینگ تافل:

** سوالات چند گزینه ای لیسنینگ Multiple Choice

سوالات چند گزینه ای  Listening تافل همیشه چهار گزینه پاسخ ارائه می دهد و در بیشتر موارد، شما فقط یک پاسخ صحیح را از بین چهار گزینه انتخاب می کنید. چند پاسخ چند گزینه ای با دو پاسخ صحیح نیز در آزمون وجود خواهد داشت. وجود سه پاسخ صحیح غیرمعمول است، اما بی سابقه نیست. در هر صورت، اگر باید دو یا سه پاسخ را انتخاب کنید، دستورالعمل سؤال به وضوح این را به شما می گوید.

برخی از سوالات چند گزینه ای سوالات بازپخش playback  هستند. در سؤالات بازپخش playback ، دستورالعمل سوال چیزی مانند “چرا بلندگو این را می گوید؟” را از شما میخواهد. و سپس چیزی که گوینده در کلیپ صوتی اصلی گفته است دوباره پخش می شود.

**‌سوالات دسته بندی لیسنینگ تافل Categorization

سوالات دسته بندی در قالب بخش Listening تافل هوم ادیشن نسبتاً غیر معمول هستند. با این حال، احتمالاً حداقل یکی از این سؤالات را در روز آزمون خواهید دید. سوالات دسته بندی Listening  تافل به صورت جداول اطلاعات و دسته بندی ها شکل می گیرد. با استفاده از علامت‌ها، مشخص می‌کنید که کدام اطلاعات به کدام دسته تعلق دارد. در زیر یک سوال طبقه بندی Listening تافل را میبینید:

سوال طبقه بندی Listening - تافل هوم ادیشن تضمینی

بخش رایتینگ تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition Writing

تسک های رایتینگ تافل آنلاین خانگی هوم ادیشن:

** تسک اول یا تسک یکپارچه (Integrated Task)

در این تسک یک متن آکادمیک با دویست و پنجاه الی سیصد کلمه را خواهید خواند.

این متن سه ادعای اصلی دارد. سپس به یک سخنرانی گوش خواهید داد که در آن یک استاد با هر یک از سه ادعای متن موافق نیست. وظیفه شما نوشتن مقاله ای است که ادعاهای موجود در متن و روشی را که گوینده آن ادعاها را به چالش می کشد، شرح دهید.

توصیه میشود حدودا صد و پنجاه ۱۵۰ الی دویست و بیست و پنج ۲۲۵ کلمه بنویسید. زمان مطالعه: سه  دقیقه

مدت سخنرانی: حدود دو دقیقه

زمان پاسخگویی: بیست دقیقه

** تسک دوم یا مستقل (Independent Task)

سوالات این تسک معمولا مشابه سوالات تسک اول اسپیکینگ تافل است. اغلب، از شما خواسته می شود در مورد یک موضوع اجتماعی مهم موضع بگیرید. با این حال، شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه فرم پیچیده تری از سوالات تسک دو رایتینگ در برخی از امتحانات جدید تافل در حال ظهور است. برای مثال سناریوی بسیار دقیقی به شما داده می‌شود، مانند موقعیتی که باید یک فعالیت را طراحی یا برنامه‌ریزی کنید، و از شما خواسته می‌شود در آن سناریو تصمیم بگیرید. هنوز مواد تمرینی زیادی برای این نوع پیچیده تر در دسترس نیست.

 طول متن شما در این تسک بهتر است سیصد ۳۰۰ کلمه باشد.

 زمان پاسخگویی: سی دقیقه

جهت مشاهده نمونه سوال و پاسخ رایتینگ تسک های ۱ و ۲ تافل کلیک کنید.

بخش اسپیکینگ تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition Speaking

وقتی از استراحت ده دقیقه ای  بعد از بخش های ریدینگ و لیسنینگ برگشتید، نوبت بخش اسپیکینگ تافل هوم ادیشن است. 

بخش اسپیکینگ کوتاه ترین بخش آزمون است که ۱۷ دقیقه طول می کشد.

بخش اسپیکینگ تافل هوم ادیشن دارای ۴ تسک است:

** تسک ۱ یا Independent Task

 از شما خواسته می شود نظر خود را درباره یک موضوع بیان کنید.

** تسک های ۲ تا ۴ یا Integrated Tasks

 دارای بخش های ریدینگ، لیسنینگ و اسپیکینیگ است. برای مثال به مکالمه یا سخنرانی گوش میدهید و متنی در آن مورد میخوانید سپس نظر می دهید.

تسک ۱ یا Independent Task

در تسک ۱ سوالی درباره موضوعی اجتماعی مانند زیر را خواهید دید

Some people like to watch news programs on television every day, while others prefer watching them only now and then. What is your preference? 

زمان آماده سازی: ۱۵ ثانیه

زمان پاسخگویی:  ۴۵ ثانیه

تسک ۲ از  Integrated tasks

۱: در ابتدای تسک ۲ یک اعلامیه کوتاه نوشته شده (حدود ۸۰ تا ۱۰۰ کلمه) در مورد تغییری که در محوطه یک دانشگاه در راه است، می خوانید

۲: سپس به مکالمه کوتاهی درباره اعلامیه گوش خواهید داد. در آن گفتگو یکی از دو فرد در مورد تغییر پیشنهادی نظر خواهد داد.

۳: در انتها شما باید خلاصه ای از نظر گوینده ارائه دهید

زمان خواندن: ۵۰ ثانیه

کلیپ صوتی: حدود ۱ دقیقه

زمان آماده سازی: ۳۰ ثانیه

زمان پاسخگویی: ۶۰ ثانیه

تسک ۳  از Integrated tasks

۱: در ابتدای تسک ۳ یک متن کوتاه (حدود ۸۰ تا ۱۰۰ کلمه) در مورد یک موضوع آکادمیک، می خوانید

۲: سپس به سخنرانی گوش میدهید که در آن سخنران از ایده های موجود در متن حمایت میکند.

۳: در انتها شما باید خلاصه ای از سخنرانی را ارائه دهید

زمان خواندن: ۴۵ ثانیه

کلیپ صوتی: حدود ۱ دقیقه

زمان آماده سازی: ۳۰ ثانیه

زمان پاسخگویی: ۶۰ ثانیه

تسک ۴ از Integrated tasks

۱: در ابتدای تسک ۴ یک سخنرانی می شنوید.

۲: سپس باید خلاصه ای سخنرانی ارائه دهید.

کلیپ صوتی: حدود ۲ دقیقه

زمان آماده سازی: ۲۰ ثانیه

زمان پاسخگویی: ۶۰ ثانیه

جهت مشاهده نمونه سوالات تسک های اسپیکینگ تافل با پاسخ کلیک کنید

با توجه به شرایط و ویژگی های خوب تافل هوم ادیشن، طی سال گذشته شاهد محبوبیت روزافزون این آزمون در میان دانشجویان متقاضی پذیرش تحصیلی بوده ایم.
در این راستا،‌ گروه ما خدماتی در زمینه کمک در آزمون تافل هوم ادیشن و اخذ تضمینی مدرک TOEFL Home Edition ارائه می دهد.
اگر به دنبال موفقیت تضمینی در آزمون تافل Home Edition هستید، اما فرصت کمی دارید و آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را ندارید، برای کسب نمره مورد نظر خود (بالای ۱۰۰) با ما تماس بگیرید:
02177832281 –  (پیام در واتس اپ 09199935612)
برای دیدن کارنامه ها و ویدئو رضایت متقاضیان قبلی ما کلیک کنید
اساتید ما در طرح کمک در آزمون به شما کمک می کنند در کوتاه ترین زمان در آزمون موفق شوید و نمره دلخواه خود را کسب کنید.
نمایش ویدیو درباره کلاس تافل آیلتس دولینگو آنلاین استاد اسدبیگی

8 دیدگاه دربارهٔ «تافل Home Edition آنلاین هوم ادیشن TOEFL موفقیت تضمینی در آنلاین New TOEFL iBT»

   1. سلام
    ما میخواهم نمره دلخواه در تافل هوم ایدشن برگیرم لطفا همرایم در دو بخش کمک کنید در بخش لیسنینگ و بیدرنگ چند نمره می گیرید و چند هزینه ای شون هست

 1. بازتاب: دولینگو Duolingo پکیج آموزشی پکیج کامل نمونه سوالات آزمون دولینگو همراه با پاسخ

 2. بازتاب: تافل آنلاین تضمینی هوم ادیشنHome Edition New TOEFL iBT کسب نمره و موفقیت

 3. بازتاب: سوالات جدید اسپیکینگ آیلتس می تا آگوست ۲۰۲۱ جدیدترین موضوعات IELTS Speaking

 4. برای زمانی که ازمون رو داریم انجام میدیم حتما باید فیلترشکن داشته باشیم و با ip اون کشوری که ازمون رو ثبت نام کردیم ازمون بدیم؟

 5. سلام، سوالی داشتم، اعتبار مدرک تافل هوم ادیشن برای دانشگاهها بخصوص در امریکا به چه صورت هست؟ اکثرشون قبول دارن؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارنامه و نظرات شاگردان

آموزش آیلتس

آموزش تافل

آموزش دولینگو

error: شما اجازه کپی برداری از مطالب این سایت را ندارید