کلاس های آمادگی آزمون زبان استاد اسدبیگی در تهران

تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition دولینگو Duolingo آی تپ iTEP جی آر ای GREتضمینی استاد اسدبیگی در تهران

Search
Close this search box.

کلاس آنلاین آیلتس تافل و دولینگو​ استاد اسدبیگی

Search
Close this search box.

دوره آموزشی آیلتس – کلاس آمادگی آزمون آیلتس – تدریس خصوصی IELTS

دوره آموزشی آیلتس

دوره آموزشی آیلتس – کلاس آمادگی آزمون آیلتس – تدریس خصوصی IELTS

دوره آموزشی آیلتس IELTS

آزمون آیلتس IELTS (The International English Language Testing System)   به دو صورت آکادمیک (Academic) و جنرال یا عمومی (General) برگزار می شود.

هدف آن سنجش توانایی زبان آموزان و متقاضیان مهاجرت و اخذ پذیرش تحصیلی در چهار مهارت شنیداری (Listening)، گفتاری (Speaking)، خواندن و درک مطلب (Reading) و نوشتاری (Writing) است.

برای موفقیت در آزمون آیلتس IELTS علاوه بر تقویت مهارت های پایه زبان انگلیسی، باید از تسلط کامل بر تکنیک های آزمون نیز برخوردار باشید.

در این راستا، گروه آموزشی استاد اسدبیگی، استاد مجرب آیلتس با بیش از ده سال سابقه اقدام به برگزاری دوره های فشرده آمادگی آزمون آیلتس IELTS در تهران کرده است.

در این دوره ها که به صورت جلسات خصوصی برگزار میشوند، علاوه بر تقویت مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی، تمامی تکنیک ها و فنون لازم جهت افزایش نمره آیلتس به شما آموزش داده خواهد شد.

روش منحصر به فرد استاد اسدبیگی در تدریس آیلتس کاملا با روش های قدیمی و بدون بازدهی تفاوت دارد، در نتیجه شما میتوانید با کیفیتی بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن برای آزمون آیلتس آمادگی پیدا کنید.

علاوه بر موارد ذکر شده، در این کلاس ها مسائلی چون روش های صحیح مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی، خواب و تغذیه مناسب جهت افزایش کارایی ذهن با تکیه بر علوم روانشناسی و پزشکی و … را نیز فرا میگیرید.

ساعت برگزاری کلاس ها با توجه برنامه آزاد شما و وقت های خالی استاد، در ابتدای دوره هماهنگ خواهد شد و تا پایان دوره به همان صورت ثابت باقی میماند.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزشی آیلتس استاد اسدبیگی با شماره های زیر در تماس باشید:

021-77832281

09194231954

↩️ آیلتس IELTS چیست؟ جهت مشاهده ی ساختار آزمون آیلتس کلیک کنید

آموزش آیلتس

آموزش تافل

آموزش آی تپ

آموزش دولینگو

کارنامه و نظرات شاگردان

error: شما اجازه کپی برداری از مطالب این سایت را ندارید