کلاس های آمادگی آزمون زبان استاد اسدبیگی در تهران

تافل هوم ادیشن TOEFL Home Edition دولینگو Duolingo آی تپ iTEP جی آر ای GREتضمینی استاد اسدبیگی در تهران

Search
Close this search box.

کلاس آنلاین آیلتس تافل و دولینگو​ استاد اسدبیگی

Search
Close this search box.

آیلتس هوم ادیشن آنلاین جدید ۲۰۲۲ IELTS Home Edition تضمین اخذ مدرک!

آیلتس هوم ادیشن

آیلتس هوم ادیشن آنلاین جدید ۲۰۲۲ IELTS Home Edition تضمین اخذ مدرک!

آیلتس هوم ادیشن تضمینی کلاس آيلتس آنلاین Online IELTS Home Edition

استاد اسدبیگی با بیست سال سابقه در تدریس آیلتس، تافل، جی آر ای به شما در اخذ مدرک آیلتس آنلاین هوم ادیشن کمک خواهد کرد. جهت موفقیت تضمینی در آزمون آیلتس آنلاین جدید و کسب نمره دلخواه از طریق طرح کمک در آزمون ما با شماره های زیر تماس بگیرید: ۰۹۱۹۴۲۳۱۹۵۴ – ۰۲۱۷۷۸۳۲۲۸۱

آیلتس آزمون آنلاین جدید خود را در اوایل سال 2022 راه اندازی می کند

آیلتس هوم ادیشن آنلاین در اوایل سال 2022 راه اندازی می شود تا به متقاضیان این امکان را بدهد که در خانه یا مکان مناسب دیگری در آزمون شرکت کنند.

در حال حاضر فقط نسخه آکادمیک آیلتس آنلاین می شود و هنوز اطلاعاتی در مورد نسخه جنرال در دست نیست.

 آزمون آنلاین جدید آیلتس از طریق یک پلتفرم هدفمند و مملو از ویژگی های امنیتی برای اطمینان از یکپارچگی تست ارائه می شود.

دانش‌آموزان در سراسر جهان به زودی این توانایی را خواهند داشت که آیلتس آکادمیک، یک آزمون پیشرو زبان انگلیسی برای آموزش عالی بین‌المللی را در آسایش در خانه یا مکان مناسب دیگری بگذرانند.

آیلتس آنلاین در اوایل سال 2022 راه اندازی می شود. محتوا و قالبی مشابه آزمون های آیلتس با قلم و کاغذ و رایانه ارائه می شود، اما بر روی یک پلت فرم آزمایشی کنترل از راه دور ایمن ساخته شده میزبانی می شود.

آیلتس Home Edition جدید چند مزیت قابل توجه دارد، از جمله اینکه دسترسی به آزمون را با در دسترس قرار دادن آن برای دانش آموزانی که نمی توانند به مراکز آزمون برسند، افزایش می دهد. همچنین به دانش آموزان اجازه می دهد تا نتایج آزمون را سریعتر به دست آورند.

دانش آموزانی که در آیلتس هوم ادیشن آنلاین شرکت می کنند نیز مانند قبل مهارت انگلیسی خود را در چهار مهارت آیلتس آکادمیک: شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن مورد آزمایش قرار خواهند داد.

راه اندازی آيلتس هوم ادیشن آنلاین Online IELTS Home Edition مورد توجه ویژه کالج ها و دانشگاه ها در مقاصد اصلی انگلیسی زبان، از جمله ایالات متحده، کانادا و بریتانیا است، زیرا آیلتس یک آزمون بسیار معتبر است که متاسفانه بعد از همه گیری شیوع کرونا به شدت مختل شده است و هزاران متقاضی را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داد.

این پلتفرم دارای نرم‌افزار مکالمه ویدیویی برای «ارائه آزمون‌های امن زبان انگلیسی برای ساده‌سازی تجربه برای آزمون‌دهندگان، ممتحنان و سرپرستان» خواهد بود.

علاوه بر این، ناظران خود آیلتس به طور خاص برای پلتفرم جدید آموزش خواهند دید و یکپارچگی آزمون را برای آیلتس آنلاین تضمین خواهند کرد. این ممتحنین بخش صحبت حضوری آزمون را بصورت آنلاین ارائه می دهند و کارکنان داخلی آیلتس نیز آزمون های دانش آموزان را علامت گذاری می کنند. علاوه بر نظارت انسانی، نظارت هوش مصنوعی نیز در این پلتفرم تعبیه شده است.

خانم کریستین ناتال، مدیر عامل آیلتس در Cambridge Assessment English گفت:

“آیلتس آنلاین گام بعدی برای افزایش تجربه آزمون‌دهنده در سراسر جهان است. به شرکت کنندگان در آزمون انعطاف پذیری بیشتری در شرکت در آزمون آیلتس می دهد. همچنین به معنای نتایج سریع‌تر برای شرکت‌کنندگان در آزمون است، زیرا نتایج تأیید شده به‌محض سه روز پس از آزمون در دسترس خواهد بود. با در دسترس قرار دادن آزمون پیشرو جهان به صورت آنلاین، هدف ما این است که افراد بیشتری را برای شرکت در آیلتس و دنبال کردن اهداف خود توانمند کنیم”

وبینارهای آنلاین برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد آزمون آنلاین جدید در اوایل این ماه برنامه ریزی شده است.

استاد اسدبیگی با بیست سال سابقه در تدریس آیلتس، تافل، جی آر ای به شما در اخذ مدرک آیلتس آنلاین هوم ادیشن کمک خواهد کرد. جهت موفقیت تضمینی در آزمون آیلتس آنلاین جدید و کسب نمره دلخواه از طریق طرح کمک در آزمون ما با شماره های زیر تماس بگیرید: ۰۹۱۹۴۲۳۱۹۵۴ – ۰۲۱۷۷۸۳۲۲۸۱

تفاوت آیلتس آنلاین اندیکاتور IELTS Indicator با آیلتس هوم ادیشن Home Edition

این دو آزمون با هم متفاوت هستند!

در سال 2021 با شروع همه‌گیری کووید، آیلتس اندیکاتور Indicator که یک نسخه آنلاین و دیجیتال از آزمون است راه‌اندازی شد. آیلتس اندیکاتور توسط دانشگاه‌ها به‌عنوان نمره نشان‌دهنده مدرک زبان انگلیسی قابل قبول است اما برای مقاصد مهاجرتی غیر تحصیلی مورد پذیرش دولت ها نیست. آزمون آنلاین آیلتس جدید کاملاً متفاوت است.

اما آزمون آنلاین آیلتس هوم ادیشن IELTS Home Edition یک نسخه کامل آزمون خواهد بود که دارای محتوایی مشابه با آزمون های قلم و کاغذ و کامپیوتری موجود است. آزمون آنلاین جدید آیلتس مانند آیلتس اصلی ارزیابی می شود و گواهینامه ای که به شما داده می شود یکسان خواهد بود.

هنوز اعلام نشده است که دانش‌آموزان چه زمانی یا چند وقت یک‌بار می‌توانند در آزمون آیلتس هوم ادیشن شرکت کنند، اما احتمالاً در زمانی مناسب خواهد بود.  نتایج آیلتس هوم ادیشن IELTS Home Edition  تنها در سه روز بعد از آزمون منتشر می‌شود.

هنوز مشخص نیست که آیا این به معنای از رونق افتادن مراکز آزمون آيلتس فیزیکی در شهرهای سراسر جهان است یا خیر؟ آیا آنها به عنوان مراکز فیزیکی برای کسانی که ترجیح می دهند در “محیط آزمون” باشند به کار خود ادامه می دهند یا اینکه ما شاهد حذف آنها با محبوبیت این تست جدید خواهیم بود؟

همچنین جالب است که آیلتس مشخص کرده که فقط نسخه آکادمیک آزمون است که به صورت آنلاین هوم ادیشن در دسترس خواهد بود. آیا این بدان معناست که نسخه General Training باید همیشه در یک مرکز فیزیکی گرفته شود? نسخه جنرال آیلتس اغلب اساس درخواست ویزا را تشکیل می دهد من ویژه به ویزای UKVI فکر می کنم، که توسط کسانی که مایل به مهاجرت به انگلستان در شرایط امنیتی سخت تر از آزمایش های حضوری فعلی هستند، گرفته می شود. آیا این احتمال وجود دارد که کانادا و استرالیا آزمون هایی را که در خانه انجام می شود به عنوان مدرک زبان انگلیسی قبول کنند؟

هنوز سوالات زیادی وجود دارد، اما به طور کلی این یک حرکت بزرگ از سوی آیلتس برای به روز کردن آزمون و در دسترس قرار دادن تعداد بیشتری از شرکت کنندگان در آزمون قبلی است. برای کسانی که مجبور شده اند مسافت های طولانی را برای حضور در مراکز آزمون در شهرهای دیگر طی کنند یا برای کسانی که باید در اسرع وقت به نمرات مورد نظر خود دست یابند، آیلتس هوم ادیشن IELTS Home Edition می تواند یک تغییر بزرگ و مثبت باشد. برای من، این به معنای پایان آیلتس “قدیمی” و شروع یک دوره جدید است. آیا موفقیت آمیز خواهد بود؟ من حدس می زنم باید تا سال 2022 صبر کنیم تا بفهمیم!

اخذ تضمینی مدرک IELTS Online ‌هوم ادیشن جدید ۲۰۲۲  به صورت تضمینی و کمتر از ده روز توسط استاد اسدبیگی با بیست سال سابقه. جهت شرکت در طرح کمک در آزمون آیلتس آنلاین و تافل هوم ادیشن با گروه استاد اسدبیگی تماس بگیرید:‌09194231954 – 02177832281

لینک مفید

نمایش ویدیو درباره کلاس تافل آیلتس دولینگو آنلاین استاد اسدبیگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کارنامه و نظرات شاگردان

آموزش آیلتس

آموزش تافل

آموزش دولینگو

error: شما اجازه کپی برداری از مطالب این سایت را ندارید